Foto Inspiracja

Dlaczego warto zrobić zdjęcia dziecku na roczek?

Obserwuje czasem moich znajomych i zdjęcia ich dzieci na portalach społecznościowych. Ci, którzy nie korzystają z usług fotograficznych (nie każdy musi czy chce) wrzucają zdjęcia pstryknięte komórką czy też aparatem kompaktowym. Zdjęcia dzieci są często poruszone, rozmyte i źle wykadrowane. Szkoda, bo często są przesłodkie. Rodzice inwestują w ubranka, zabawki i inne rekwizyty. Nie decydują się jednak na zrobienie profesjonalnych zdjęć. Nie mam nic przeciwko. Przecież nie wszystko musi być uwiecznione, ale wiele osób jednakże korzystna z usług fotograficznych na roczek. Pierwsza symboliczna świeczka na torcie, sprawia, że ten moment warto zapamiętać na dłużej.

urodziny w studiu fotograficznym Zielona Góra

Kiedy szczególnie warto zrobić zdjęcia na roczek?
- gdy do tej pory twoje dziecko nie ma żadnych profesjonalnych zdjęć (czas leci nieubłaganie). Wcześniej nie było na to czasu, okazji, budżetu itp.
-chcesz mieć piękną pamiątkę
-gdy chcesz zrobić pamiątkę innym np. dać w prezencie dziadkom np. w postaci magnesu lub obrazu

foto sesja urodzinowa Zielona Góra

Jak wygląda taka sesja i jak się do niej przygotować.
Należy zadbać, aby maluch był wyspany. Rodzic powinien wziąć dla dziecka jakiś odświętny strój np. sukieneczkę czy też elegancki sweterek z krawatem lub muszką. Dodatkowo jakąś ulubioną zabawkę – misia, lalkę itp. Lepiej wziąć więcej zabawek niż mniej, bo jak wiadomo dziecko szybko się nudzi:)
Zdjęcia odbywają się na dziecięcym tle z dodatkowo umieszczonym napisem urodzinowym. Ja ze swojej strony oferuję podczas sesji również urodzinowe czapeczki na głowę, balony i piankowe małe cyferki.
Wszystkie dodatkowe elementy (jak np. prawdziwy tort), jakie rodzice chcieliby aby znalazły się na zdjęciach muszą załatwić sami, po uprzednim poinformowaniu mnie o tym.
Ceny sesji urodzinowych zaczynają się od 200zł.

sesja urodziny fotograf Zielona Góra

sesja urodzinowa fotograf Zielona Góra

 

 

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE