Foto Inspiracja

Jak być modelką: jak pozować

Ze względu na wiele zapytań specjalnie dla Was stworzyłam tablicę z najlepszymi pozami modelek i znanych osób (z czasem będę tam dorzucać kolejne, więc warto odwiedzać ją co jakiś czas). Czasem jest tak, że ktoś nie ma parametrów modelki, a pozuje znakomicie i na zdjęciach wychodzi po prostu dobrze. Z doświadczenie powiem, że świetnie pozują dziewczyny, które są świadome swojej kobiecości i te które akceptują siebie. Nie boją się czasem powygłupiać przed aparatem. Dzięki temu też wychodzą fajne pozy, które w pamięci zapamiętujemy na dłużej.
Tablicę na Pinterest.com stworzyłam dlatego, iż wiele dziewczyn pyta jak pozować. Każdej z was osobno nie dam rady poświęcić czasu na naukę, dlatego właśnie ta tablica. Wiadomo, że w zależności od stroju pozujemy różnie. Nie wszystkie pasują do każdej stylizacji i sytuacji. Warto jednak mieć szeroki wachlarz póz, dzięki temu pokazujemy nasz profesjonalizm.
I tak inaczej należy pozować mając na sobie długą sukienkę – wiadomo, że nie będziemy wtedy leżeć na brzuchu, bo ukryjemy całe jej walory. Ale już na plecach czemu nie?:) Wiadomo, że każdy strój to inne pozy. Nie warto jednak wszystkiego kopiować, ale można się zainspirować i dołożyć coś od siebie. Jeśli macie ochotę zerknijcie na tablicę, a znajdziecie tam szeroki zakres póz: od strojów kąpielowych, casualowych, rozwiane przez wiatr sukienki aż po zakrytą nagość. Zapraszam

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE