Foto Inspiracja

Kalendarzyk już teraz?

Czas przyspieszył, wszyscy to czujemy. Nieoczekiwanie potwierdzają to również gazety, które tuż przed początkiem kalendarzowej jesieni wydają kolejne numery z… kalendarzem na nowy rok. O co tu chodzi?
W jeden dzień wychodzą nagle 2 gazety z kalendarzykiem. I co jeszcze zabawne jest, że obie okładki są w kolorach wiosennych! Ktoś tu chyba zbytnio poszalał. Tyle tylko, że z pewnością tego szaleństwa zabrakło już odnośnie TYCH kalendarzy.


Jeden z nich jest w zioła… drugi jest w stylu buduarowym. Ale co ciekawe w jednym z nich pojawiła się twarz z naszego regionu – z Żar. Kalendarzyk “Zwierciadła” zasponsorował Schubert (wirtuoz wśród jubilerów). Pierwszy raz o nim słyszę, a wy? Kalendarzyk jest opatrzony zdjęciami Miss Polski z trzech ostatnich lat (Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2011 Agata Ogryzek, Miss Polski 2010 Agata Szewioła). Dlatego też załapała się tam Agata Szewioła, której kariera po tym jak została “stewardessą” linii lotniczych z Babimostu do Warszawy, stanęła.  Dziewczyny reklamują biżuterię w tak słaby sposób, że jakby za karę. Podstawa u nich to brak energii. Dodatkowo zdjęcia niestety są mega słabe. Niedoświetlone, zbyt ciemne. Jakby wykonał je początkujący amator. Format zdjęć jest mały więc nie trzeba było mieć tu bardzo dobrego sprzętu, by wykonać zwykłe portrety. Nie kupiłabym nic tego co jest reklamowane. Brak słów. Jedyny plus tego kalendarza to aforyzmy, ale to nic nowego, bo to było modne kilka sezonów temu.

modny kalendarz 2014

W drugim kalendarzyku nie znajdziemy żadnych zdjęć lecz przemyślenia Marii Czubaszek. Powiem szczerze, że nie są lepsze od tych ze “Zwierciadła”. Buduarowy kalendarzyk (szkoda, że nic w środku na ten temat nie znajdziemy) wizualnie jest lepszy, ale nie kupiłabym żadnego. A na koniec dodam, że okładkom gazet ogólnie nic nie brakuje. Bardziej przekonuje mnie jednak świeża i uśmiechnięta Małgorzata Kożuchowska na okładce “Zwierciadła” niż Iza Kuna i jej fotografowie, którzy zażądali sobie umieszczenia ich nazwisk na okładce.

Miss Polski kalendarz 2014

Ceny gazet oczywiście poskoczyły. Zwierciadło kosztuje 12,90 a Pani 10,90. Kupicie?

Zdjęcia użyte w blogu pokazane są tylko w celach informacyjnych.

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE