Foto Inspiracja

Miss Polonia nie odpoczywa czyli sesja za sesją…

Tym razem zajrzałam do dwutygodnika “Viva” i tu znalazłam znów sesję z Miss Polonia 2012 – Pauliną Krupińską. Co lepsze zrobioną również w tym samym miejscu co we “Fleszu”. Generalnie obsada jest ta sama czyli stylizacje, zdjęcia, makijaż, fryzura i produkcja zrobiły te same osoby. Nie można jednak nic tej sesji zarzucić, bo jest odmieniona. Modelka ma kompletnie inną fryzurę – dochodzę do wniosku, że w poprzedniej sesji miała prawdopodobnie perukę czego w ogóle nie było widać. W tej sesji fotograf pokazał więcej twarzy modelki, w poprzedniej w intrygujący sposób była ona ukrywana.

W “Vivie” postawiono głównie na ubrania z sieciówek (H&M czy New Yorker), ale nie tylko. Bardzo podoba mi się zdjęcie w nieskazitelnie białym, o fantastycznej fakturze żakiecie (Elisabetta Franchi). Idealny wprost na lato. Zdjęcie super skomponowane, ze znanym – choć mi osobiście bardzo podobającym się motywem – padania promieni słonecznych przez fragmenty kapelusza na twarz – co daje często ciekawą “mozaikę” na cerze.

Generalnie do niczego nie można się przyczepić, choć ja znalazłam jeden feler. Na jednym ze zdjęć modelka stoi z jedną stopą przed drugą, do tego ma długi kostium co sprawia, że stopa jest niewidoczna i dało to efekt modelki bez stopy. Poza tym nic dodać nic ująć. Tylko ma się ochotę jechać na plażę i się opalać, by mieć tak piękny koloryt skóry jak nasza modelka:)

Viva nr 14 (428) 4 lipca 2013

Zdjęcia: Marlena Bielińska /Move
Stylizacja: Małgorzata Białobrzycka
Makijaż: Iza Wójcik/ Van Dorsen Talents
Fryzury: Piotr Wasiński / Van Dorsen Talents
Produkcja: Elżbieta Czaja

Zdjęcia użyte w blogu pokazane są tylko w celach informacyjnych.

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE