Foto Inspiracja

Promocje i kalendarz

noimage

W tym roku postanowiłam dać klientom promocję z kalendarzem, więc kilka słów o tym. Taki kalendarz jako promocja do sesji, to bardzo fajna sprawa. Z oferty skorzystało kilkunastu klientów a efekty były rewelacyjne. W dzisiejszych czasach jesteśmy tak zabiegani, że nie nadążamy za wszystkim. Chcemy uporać się z naszymi sprawami i zadowolić każdego wokół. Często jest to niewykonalne. I za chwilę jeszcze prezenty… pojawi się problem, co komu i jak, gdzie i kiedy kupić. Dlatego też wyszłam z propozycją do klientów, których zadaniem było jedynie stawienie sie na sesję (czyli w zasadzie zarezerwowanie tych 45 minut). Ci co skorzystali, tak naprawdę zaoszczędzili. Nie będą musieli już biegać, załatwiać, szukać godzinami po sklepach, czekać na pocztę, kuriera itp.  Taki kalendarz to doskonały pomysł na prezent dla dziadków i właśnie z tej opcji skorzystało najwięcej osób, ale także jako pamiątka, bo czas leci nieubłaganie. Szczególnie jest on widoczny przy szybko dorastających dzieciach. Cieszy mnie fakt, że wiele osób skorzystało z tej oferty. Polecam się na przyszłość:)

sesje dziecięce kalendarze Zielona Góra

Powiem jeszcze szczerze, że znam wiele osób, które same wykonują sobie kalendarze. Takie wydrukowane na własnej drukarce w formacie A4 może i zadowolą domowników, ale jeśli chcemy wykonać kalendarz w formacie A3 musimy mieć zdjęcie dobrej jakości. Takie pstryknięte komórką (teraz mamy już takie modele, że wiele potrafią) lub tabletem, może nie wystarczyć, a jeśli nawet da radę, to by fotka wyszła nieporuszona będziemy musieli się trochę  napracować.

ps. Ci co nie skorzystali do tej pory z opciji foto+kalendarz a są tą opcją zainteresowani, mogą pisać na maila. Zobaczymy co da się zrobić:)

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE