Foto Inspiracja

Sesje zdjęciowe w domu klienta

Od 1 marca do końca sierpnia istnieje możliwość dojazdu do klienta na sesję foto. Jeśli chodzi o sesje to wykonujemy wtedy tylko 2 możliwe typy (do wyboru):Sesja zdjęciowa noworodkowa do 1 miesiąca życia dzidziusia – tylko zdjęcia dziecka na dwóch kolorowych tłach w dwóch stylizacjach. Z doświadczenia wiem, iż nie zawsze rodzice mają siły i czas, aby zebrać się i pojawić się w studiu, dlatego wychodzę im na przeciw i daję taką możliwość aby taka sesja odbyła się u Was w domu. Jednakże warunkiem, aby taka sesja odbyła się u Państwa jest szeroki dostęp do okna, balkonu, tak aby padało jak najwięcej światła. Zazwyczaj taką sesję wykonuję między 12-14 godziną w ciągu dnia. W obiektywie staram się uchwycić maleńkie stópki i rączki, pierwszy uśmiech, słodkie minki, ziewanie – wszystko na co pozwoli mały model:)

sesja Walentynki fotografia dzieci dziecko Zielona Góra
  
sesja foto dziecko dzieci niemowlęta Zielona Góa
Cena sesji: 300zł/10 zdjęć na płycie CD z nadrukiem
-Sesja typu lifestylowa (rodzinna), czyli niemowlę z rodzicami lub z rodzicem (mamą lub tatą lub babcią czy też dziadkiem) w warunkach domowych do 3 miesięcy życia maluszka. Zdjęcia są bez użycia teł i stylizacji. Sesje tego typu również wykonuję między 12-14 godziną, wtedy kiedy najwięcej światła wpada przez okno.  Podczas takiej sesji tworzę ujęcia pokazujące Wasze pierwsze wspólne chwile, nową codzienność, w której pojawił się nowy członek rodziny, rytuały, z którymi przyszło Wam się zmierzyć. Zdjęcia, które pozostaną piękną pamiątka to maluszek w obięciach mamy, karmienie, zmiana pieluszki czy też błogi sen w objęciach taty.

sesja lifestyle Zielona Góra fotograf

sesja life style fotograf  Zielona Góra5

Cena sesji: 300zł/10 zdjęć na płycie CD z nadrukiem

Dojazd na terenie Zielonej Góry wliczony w cenę. A więc… naturalny lifestyle czy pozowana na tłach? Decyzja należy do Was.

 

 

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE