Foto Inspiracja

Viva nr 23/2012r.- okładka i sesja w środku magazynu

Nikogo nie powinno dziwić, że na okładce dwutygodnika „Viva” znalazła się, będąca na językach od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek. Nie będę podejmować rozważania, czy powinna ona tam się znaleźć czy nie. Wiem jedno. Takie jest prawo show-biznesu. Zajmę się jak zwykle sprawami foto.

Powiem szczerze, że pomysły na tą sesję były dobre. Może i nie dodano tu nie wiadomo czego, ale Rozenek pokazana jest w wielu różnych stylizacjach. Zdjęcia są w porządku, a i „Perfekcyjna Pani domu” odnalazła się w fachu fotomodelingowym. I tak wszystko składa się w jedną całość, gdyby nie fakt, że przechodzimy do okładki, na którą już chyba zabrakło pomysłu. Podchodząc do sprawy tylko czysto fotograficznie nie można się do niczego doczepić. Zdjęcie jest super oświetlone, retusz na twarzy wykonany poprawnie. Jednakże konwencja zdjęcia troszkę załamuje.

Dlaczego jest to kolejna polska okładka na której gwiazda pozuje w środowisku łazienkowo-toaletowym (poprzednio pisałam o Hannie Lis, która pozowała również w takim miejscu na okładce Gali). Toaletowe miejsca sesji są w porządku (niektóre są przepiękne), ale dlaczego muszą znajdować się na okładce???

foto: Marlena Bielińska, Produkcja sesji: Ela Czaja

Zdjęcia użyte w blogu pokazane są tylko w celach informacyjnych.

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE