Foto Inspiracja

W chanelowym stylu

I stało się:) Mamy w końcu “własną” polską okładkę (wykonaną jednakże w Paryżu). Doczekaliśmy się po 6 numerach. Na okładce Harper’s Bazaar Joanna Kulig. Fajnie, że redakcja miała na nią pomysł. Choć wybrano aktorkę, którą nie jest już u szczytu popularności, ale jak to ktoś skomentował na FB, tą okładkę mogłyby odkupić inne wydania. Zgadzam się, bo jest dobra. Doskonałe spojrzenie, nieskazitelna cera. Ciężko nawet odróżnić czy to Photoshop czy nie, bo wygląda tak naturalnie (użyto kosmetyków z wyższej półki, może dlatego taki efekt).

 

Sesja w środku jest obiecująca. Ma się ochotę ją oglądać i oglądać, aż by chciało się więcej zdjęć. Styl trochę wiktoriański, a kolorystyka fantastyczna. Od razu widać, że ubrania nie są z sieciówek. To Chanel. Fantastyczny żakiet i sukienka z najnowszej kolekcji Paris-Edimbourg jesień – zima 2013/2014. Piękne.

joanna kulig Harpers Bazaar

Jest tak pięknie, że aż nie mam ochoty się do czegokolwiek przyczepić, ale niestety jest do czego. Choćby do ostatniego zdjęcia, które ma fantastyczną stylizację, ale mogłoby być pokazane trochę inaczej. Albo z bliska, bo moc spojrzenia jest rewelacyjna (z bliska pewnie dałoby jeszcze lepszy efekt), albo powinno być zrobione bardziej  z dołu. Dzięki temu aktorka zyskałaby kilka centymetrów. Dobrze wiemy, że Joanna Kulig nie jest modelką, co niestety bardzo widać na kilka zdjęciach. W takim wydaniu Joanny Kulig jeszcze nie widzieliśmy więc na pewno plus za to. Plus również za rewelacyjne stylizacje, choć z drugiej strony nie spotkałam jeszcze nikogo kto w ubraniach od Chanel wyglądałby źle. Klasyka się zawsze sprawdza.

Sesja powstała dzięki zaproszeniu jakie otrzymała redakcja od domu mody Chanel a wykonał ją polski fotograf mieszkający w Paryżu.

Miałam ochotę podsumować działalność magazynu na polskim rynku, ale dam im jeszcze trochę czasu:)

Zdjęcia: Piotr Stokłosa. Stylizacje: Magdalena Soszyńska Makijaż: Ula Adamiak/Chanel

Zdjęcia użyte w blogu pokazane są tylko w celach informacyjnych.

 

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE