Foto Inspiracja

Wypatrując gwiazd – jak być blogerką

Oglądając tą sesję gwiazd nie znajdziecie, chyba że za jakiś czas tymi gwiazdami będą blogerki. Blogerko-szafiarka to doskonały zawód, który przynosi ładne zyski pod warunkiem, że twój blog istnieje już parę lat i że poświęcasz mu cały swój czas. Praca z doskoku nic nie da, bo musisz istnieć – twoje posty muszą pojawiać się często a twój fanpage musi po prostu tętnić życiem.

Trendy na nowy sezon jesień-zima 2013/2014 zaprezentowała “Viva“. Tym razem postawili oni na to, co najlepiej się sprzedaje czyli na blogerki (cieszące się największą popularnością: Julia Kuczyńska i Jessica Mercedes), ale nie tylko. Blogerki (aż 22) i modelka JAC wraz z agencją GAGA models poszukiwały ostatnio nowych twarzy. Castingi były przeprowadzane w 10 miastach. Wybrano 5 najlepszych dziewczyn i to one zadebiutowały na łamach gazety. Scenografia fajna, bo było nią plan filmowy. Generalnie sesję sporządzone tak, że te nowe twarze stanowiły dobre tło dla osób znanych. Stonowane brązowe ubrania doskonale się do tego nadały. Zdjęcia pokazują idealnie kto jest modelką a kto nie. I cieszy mnie fakt, że Monika Jagaciak wypadła najlepiej i to ze 2-3 klasy wyżej. Co prawda ma doświadczenie i to niemałe, ale mimo wszystko. Najlepsze zdjęcia to są te, które JAC prezentuje sama. Mój faworyt żółta sukienka z kołnierzykiem rozpoczynająca sesję.

JAC

Dodajmy jeszcze, że dwie blogerki wystąpiły w ubraniach WŁASNYCH (metek nie znamy). Z pewnością z powodu kontraktów, jakie maja podpisane, ale mimo wszystko trochę to dziwne.

A nowym twarzom nie wróżę świetlanej przyszłości. Jeśli marzą o modellingu to muszą się jeszcze dużo dużo nauczyć…

Zdjęcia: Piotr Porebsky/ METALUNA
Stylizacje: Małgorzata Białobrzycka i Marcela Stańczyk
Scenografia: Anna Tyślerowicz

Zdjęcia użyte w blogu pokazane są tylko w celach informacyjnych.

Góra! Copyright © 2010-2015 Aleksandra Krystians. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jesteśmy na:
FACEBOOK
TWITTER
VIMEO
YOUTUBE